Kolejne kroki:

piątek, 23 lutego 2024
środa, 28 lutego 2024
Prośby i podziękowania do MB Nieustającej Pomocy
Prośby i podziękowania do MB Nieustającej Pomocy - są to modlitwy za osoby żyjące. Wszystkie modlitwy zgłoszone za osoby zmarłe będą przekierowywane na najbliższą mszę św. zbiorową za zmarłych.
piątek, 1 marca 2024
środa, 30 października 2024
sobota, 2 listopada 2024
Wypominki za zmarłych
Wypominki będą odczytywane podczas nabożeństwa różańcowego za zmarłych o godz. 17:30 (w środę po Mszy św. po rannej). Zgłaszane modlitwy będą odczytywane w różnych terminach niezależnie od daty zgłoszenia.
niedziela, 3 listopada 2024
godzina: 16:00
poniedziałek, 4 listopada 2024
wtorek, 5 listopada 2024
środa, 6 listopada 2024
czwartek, 7 listopada 2024
piątek, 8 listopada 2024
środa, 13 listopada 2024
wtorek, 19 listopada 2024
środa, 20 listopada 2024
środa, 27 listopada 2024
wtorek, 3 grudnia 2024
środa, 4 grudnia 2024
niedziela, 8 grudnia 2024
godzina: 09:00
Za zmarłych górników
Wypominki za zmarłych górników.
środa, 11 grudnia 2024
wtorek, 17 grudnia 2024