Kolejne kroki:


1Wybór daty i godziny nabożeństwa
2Wybór rodzaju ofiary
3Treść modlitwy i zatwierdzenie

Repertoire:

Brak nabożeństw wybranym dniu
Tuesday, June 18, 2024
godzina: 6:00 PM
Wednesday, June 19, 2024
godzina: 5:45 PM
Wednesday, June 26, 2024
godzina: 5:45 PM
Tuesday, July 2, 2024
godzina: 6:00 PM
Wednesday, July 3, 2024
godzina: 5:45 PM
Wednesday, July 10, 2024
godzina: 5:45 PM
Tuesday, July 16, 2024
godzina: 6:00 PM
Wednesday, July 17, 2024
godzina: 5:45 PM
Wednesday, July 24, 2024
godzina: 5:45 PM
Wednesday, July 31, 2024
godzina: 5:45 PM
Tuesday, August 6, 2024
godzina: 6:00 PM
Wednesday, August 7, 2024
godzina: 5:45 PM
Wednesday, August 14, 2024
godzina: 5:45 PM
Tuesday, August 20, 2024
godzina: 6:00 PM
Wednesday, August 21, 2024
godzina: 5:45 PM
Wednesday, August 28, 2024
godzina: 5:45 PM
Tuesday, September 3, 2024
godzina: 6:00 PM
Wednesday, September 4, 2024
godzina: 5:45 PM
Wednesday, September 11, 2024
godzina: 5:45 PM
Tuesday, September 17, 2024
godzina: 6:00 PM
Wednesday, September 18, 2024
godzina: 5:45 PM
Wednesday, September 25, 2024
godzina: 5:45 PM
Tuesday, October 1, 2024
godzina: 6:00 PM
Wednesday, October 2, 2024
godzina: 5:45 PM
Wednesday, October 9, 2024
godzina: 5:45 PM
Tuesday, October 15, 2024
godzina: 6:00 PM
Wednesday, October 16, 2024
godzina: 5:45 PM
Wednesday, October 23, 2024
godzina: 5:45 PM
Wednesday, October 30, 2024
godzina: 5:45 PM
Saturday, November 2, 2024
godzina: 5:30 PM
Sunday, November 3, 2024
godzina: 4:00 PM
Monday, November 4, 2024
godzina: 5:30 PM
Tuesday, November 5, 2024
godzina: 5:30 PM
godzina: 6:00 PM
Wednesday, November 6, 2024
godzina: 5:30 PM
godzina: 5:45 PM
Thursday, November 7, 2024
godzina: 5:30 PM
Friday, November 8, 2024
godzina: 5:30 PM
Wednesday, November 13, 2024
godzina: 5:45 PM
Tuesday, November 19, 2024
godzina: 6:00 PM
Wednesday, November 20, 2024
godzina: 5:45 PM
Wednesday, November 27, 2024
godzina: 5:45 PM
Tuesday, December 3, 2024
godzina: 6:00 PM
Wednesday, December 4, 2024
godzina: 5:00 PM
Sunday, December 8, 2024
godzina: 9:00 AM
Wednesday, December 11, 2024
godzina: 5:00 PM
Tuesday, December 17, 2024
godzina: 6:00 PM
Wednesday, December 18, 2024
godzina: 5:00 PM